Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

FAQ firewall Flash freeware fulltext
FAQ, firewall, Flash, freeware, fulltext, fulltextové vyhľadávanie

FAQ

FAQ

Frequently Asked Questions, často kladené otázky spolu s odpovedami uverejňované na stránkach za účelom zvýšiť informovanosť zákazníkov o poskytovanom produkte alebo službe. Vhodne vypracované FAQ Vás veľmi výrazne odbremenia od dotazov užívateľov, pričom im poskytujú vyčerpávajúce informácie 24 hodín denne.

firewall

hardvér a softvér oddeľujúci vnútornú sieť spoločnosti (Intranet) od Internetu. Zabraňuje neželanému preniknutiu do vnútornej siete a úniku citlivých informácií.

Flash

technológia umožňujúca vytváranie a zobrazovanie animovanej vektorovej grafiky, ktorá sa dá ľahko prenášať po internete. Jej použitie je v súčasnosti veľmi rozšírené, na jej prezeranie stačí doinštalovať do prehliadača plug-in, ktorý je freeware.

freeware

softvér, programové vybavenie počítača distribuované zdarma

fulltextové vyhľadávanie

prehľadávanie databázy internetových zdrojov vo fulltextovom vyhľadávači v odkazoch, úplných textoch a stránkach a zoradenie výsledkov podľa štatistického výskytu daného slova, frázy alebo slovného spojenia. Linky do fulltextového vyhľadávača môžu byť zaradené ručne alebo ich zaregistruje robot, ktorý neustále prehliada obsah web stránok a zaraduje ich do databázy.

 
< Predošlý   Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra