Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Hacker hosting HTML HTTP
hacker, hardware, harddisk, hosting, HTML, HTTP, hypertext hacker

hacker

vyslovuje sa heker, označuje sa ním človek, ktorý sa zaoberá nezákonným prenikaním do počítačových sys¬témov, ich poškodzovaním alebo kradnutím údajov a pod.

hardware

hardware

technická časť počítača, jeho jednotlivé komponenty a súčiastky, periférne (prídavné) zariadenia, napr. hard-disk, procesor, grafická a zvuková karta, obrazovka, tlačiareň a atd.

HDD, harddisk

harddisk

Hard Disk Drive; pevný disk počítača, pamäťové médium, na ktorom sú uložené dáta, programy a pod. Uchovanie dát nie je závislé od dodávky el. prúdu.

hosting

hosting

služby spojené s prenájmom priestoru na internete na web serveroch a pripojením do internetu. V prípade, že tieto služby obchodník využíva na prevádzkovanie svojho obchodu, hovoríme potom o spoločnosti prevádzkujúcej on-line predajňu na virtuálnom serveri. Príklad hostingového servera: http://www.home.sk, zaregistrovať si môžete doménu v tvare vasadomena.home.sk a e-mail v tvare Táto adresa je chránená proti spamu, pre jej zobrazeniu potrebujete mať Java scripty povolené

HTML

HTML

Hypertext Markup Language; jazyk pre tvorbu web stránok, dokumentov, ktoré tvoria informačný obsah webu pozri: hypertext, internet. HTML, ASP, PHP, VBScript, JavaScript, Flash, Perl a SQL sú technológie, ktorými sa vytvárajú súčasné web stránky. Používajú ich návrhári a vývojári web stránok.

HTTP

Hyper Text Transfer Protokol, protokol, ktorý slúži na prenos web stránok po sieti

hypertext

je text pozostávajúci z textu a liniek (hyperliniek, pozri linka) odkazujúcich na iné časti v tom istom texte alebo v iných dokumentoch a web stránkach na internete. Na inú časť dokumentu alebo na iný dokument, či web stránku, sa dostane čitateľ kliknutím na túto linku. Je písaný jazykom HTML.

 
< Predošlý   Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra