Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

LAN Linka Login

LAN

Local Area Network; lokálna počítačová sieť, sieť fyzicky rozložená na pomerne malom území, väčšinou v rámci organizácie (napr. v jednej budove) spájajúca osobné počítače. Prepojením LAN pomocou diaľkového prenosu dát sa vytvárajú WAN siete (Wide Area Network).

linka, hyperlinka

je linka (taktiež nazývaná odkaz alebo hyperlinka) na iné časti v tom istom texte alebo v iných dokumentoch a web stránkach na internete. Môže sa jednať o podčiarknutý text, obrázok alebo grafický znak. Po kliknutí ľavou časťou myši alebo označení a stlačení Enter na klávesnici sa načíta informácia, na ktorú sa linka vzťahuje.

login, login name

Image

proces prihlásenia sa používateľa do systému, prihlasovacie meno.

 
< Predošlý   Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra