Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Sitemap MIME MP3 MPEG

mapa web stránok, sitemap

je web stránka obsahujúca prehľadnú informáciu o obsahu celého websajtu (súboru všetkých web stránok na danej internetovej adrese, v danom web sídle). Mapy web stránok sú veľmi užitočné pri hľadaní konkrétnych informácií, za predpokladu, že názvy liniek na dané stránky sú výstižne pomenované a dobre reprezentujú ich obsah.

MIME

Multipurpose Internet Mail Extension; špecifikácia umožňujúca prenášať priložené súbory elektronickou poštou, bez kódovania MIME sa prenášajú elektronickou poštou (e-mailom) dáta len pomocou 128 znakov miesto 256.

Image

MP3

formát komprimovaných zvukových súborov, ktorý zachováva vysokú kvalitu zvuku. Zvukové (audio) súbory sú na prenos cez internet veľké, preto sa pred posielaním zmenšujú, komprimujú (podobne je to aj s obrazovými video súbormi, MPEG). Skladby vo formáte MP3 sa dajú počúvať aj mimo počítača pomocou MP3 prehrávačov.

MPEG

Image

Moving Pictures Experts Group; štandard pre komprimáciu videa (pozri MP3)

 
< Predošlý   Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra