Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Zaujať, presvedčiť, predávať na internete.

Copywriting - úvod

Dostať sa na internet je pomerne jednoduché stačí vytvoriť www stránku, zaregistrovať ju do katalógov a použiť kontextovú reklamu, napríklad ETARGET. Rozdiel medzi dobrou a bežnou reklamou na internete je v jej účinnosti. Kľúčom je analýza kľúčových slov, pútavý titulok, a popis odkazu na váš web obsahujúci predajné argumenty.

Byť na správnom mieste

Na správne miesto sa dostanete pomocou správnych kľúčových slov. Vaši zákazníci často nazývajú váš produkt inak ako ho nazývate vy. Spýtajte sa ich čo by zadali do vyhľadávača.

Titulok odkazu musí zaujať

Ideálny titulok obsahuje hlavný predajný argument. Ak sa vám v titulku podarí zodpovedať na otázku prečo by si mal záujemca kúpiť práve váš produkt, vyhrali ste.

Popíš prečo by som mal kliknúť

Dostať hlavný predajný argument do titulku býva náročné, nič to, máte k dispozícií ešte popis. Myslite na to že od textu v popise záleží či zákazník klikne na váš odkaz alebo na odkaz konkurencie. Overte si čo píše vaša konkurencia, aby ste sa mohli dostatočne odlíšiť.

Web vedie k objednávke

Vitajte na našich stránkach, naša firma vznikla v roku... Tento text by mohol byť dobrý... ak by ste predávali vašu firmu. Podajte zákazníkovi informácie o produkte, ktoré vedú k uzatvoreniu obchodu a to od úvodnej stránky až po stránku s kontaktom a objednávkovým formulárom. Web je váš obchodný zástupca.

Ak nie sú reklamné texty práve vašim koníčkom zvážte či naozaj ušetríte tým, že si ich napíšete sami. Každá dobrá weddizajnérska firma alebo internetová reklamná agentúra používa copywriting. Reklamné texty patria do rúk copywritera, pomôže vám zaujať, presvedčiť a predávať na internete.

 
< Predošlý


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra