Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Najlacnejšia reklama

Najlacnejšia reklama

Čo je najlacnejšia reklama na internete?

Najlacnejšia reklama na internete

Po viacerých vyhodnoteniach rôznych internetových variánt reklamy, nám vyšlo že najlacnejšia reklama na internete je investovanie do vlastného webu, alebo internetového obchodu. Akýkoľvek iný spôsob reklamy je vždy drahší.

Ďalší zásadný rozdiel medzi investíciami do vlastného webu a do reklamy tretích strán je ten, že pokiaľ dávame peniaze do svojho webu, tak ich účinok a investícia sa kumuluje a generujú návštevnosť dosť dlhú dobu. Veľmi často môžeme rátať s dobou až 2 roky, záleží samozrejme na trvanlivosti obsahu.

Pri takomto pohľade vychádza cena na jedného návštevníka 0,024 € – 0,149 € , čo je samozrejme oveľa menej ako je cena jednej vizitky, ktorú niekomu dáte aby vás navštívil a menej ako cena jedného telefonátu, keď s niekým 2-3 minúty obchodne telefonujete.

 
< Predošlý   Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra