Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

reklamácie zákazníkov
Sťažnosti zákazníkov vám pomôžu.

Predaj na internete a reklamácie zákazníkov.

Prečo riešiť reklamácie zákazníkov?

Asi nikto sa pri podnikaní nevyhne sťažnostiam zákazníkov. Reklamácie sú spravidla chápané ako niečo negatívneho, obťažujúceho a pridávajúceho prácu. V očiach mnohých podnikateľov je sťažujúci sa zákazník len nepríjemnou nočnou morou, sprevádzajúcou jeho podnikanie.

Vážme si zákazníka, ktorý sa sťažuje.

Prezieravý podnikatelia si však uvedomujú dôsledky vznikajúce zo strany nespokojných zákazníkov: strata pri obchode. A nemusí sa jednať len o jeden prípad. Výskumy potvrdzujú, že nespokojní zákazníci hovoria o svojich negatívnych skúsenostiach 2 - 3 x častejšie, ako zákazníci spokojní. O svojich problémoch hovoria až s 11 ďalšími osobami, ktoré by sa možno mohli stať aj vašimi zákazníkmi.

Sťažnosti zákazníkov vám pomáhajú sa zlepšiť.

A naviac: len jeden z 24 nespokojných zákazníkov si skutočne sťažuje. Kto myslíte, že je pre vás cennejší - sťažujúci si zákazník, alebo ten, ktorý len šíri o vašej firme zlé správy? Majte na pamäti, že sťažnosti zákazníkov vám pomôžu odstrániť slabé stránky vašej firmy a prispieť tak ku zlepšeniu jej konkurencieschopnosti.

 
< Predošlý   Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra