Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Aj športovci poznajú silu internetu
Už mnoho ľudí vrátane športovcov využíva široké možnosti internetu. Potrebujem nájsť spoľahlivú firmu pri renovácii domu, nie je problém! Zadáme Googlu požiadavku a on nám „vypľuje“ zopár firiem, ktoré sa tejto problematike venujú a zároveň si uvedomili, že potrebujú byť na popredných miestach v Googli.

Ako píše pravda 23.12.2006 aj kajakárka JANA DUKÁTOVÁ, ktorá minulý rok v auguste získala titul majsterky sveta sa venuje okrem športu dnes najmä svojej diplomovej práci v tejto problematike. Na Filozofickej Fakulte Univerzity Komenského v Bratislave končí posledný ročník v odbore knižničná a informačná veda. Vo svojej diplomovke sa zaoberá problémom, ako internetové stránky umiestniť na popredných miestach v Googli. Pretože ako aj ona sama hovorí: „ Výskumy ukazujú, že ľudia si pozrú prvú, druhú nanajvýš tretiu stránku a ďalej už nehľadajú. Web treba pripraviť tak, aby sa dal ľahko nájsť a bol zrozumiteľný.“

Je teda nesporne dôležité, aby firmy začali využívať tento široký virtuálny priestor pre vlastnú internetovú reklamu a zviditeľnili svoju činnosť laickej verejnosti.
 
< Predošlý


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra