Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO). Search Engine Optimization (SEO).

Úspešná optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače (alebo SEO) znamená úpravu obsahu, kľúčových slov a fráz vašich internetových stránok, aby boli v maximálnej možnej miere prístupné vyhľadávačom. Hodnotenie vašich internetových stránok vyhľadávačmi, množstvo návštevníkov a počet ich návštev z rôznych vyhľadávačov sa može skutočne veľmi zlepšiť, ak použijete na svojich internetových stránkach tento marketingový nástroj. Použite základné odporúčania optimalizácie pre vyhľadávače a budete prekvapení výsledkami.

Ako funguje SEO?

Hlavné vyhľadávače ako napríklad Google, Yahoo a MSN používajú zvláštne programy, niekedy volané roboty, alebo pavúci (po anglicky robots, crawlers, spiders) na to, aby preskúmali kód a obsah webovej stránky. Získaný kód internetovej stránky vyhodnocujú. Títo roboti zaznamenávajú z kódu vašich internetových stránok kľúčové slová, kľúčové frázy, meta tagy a ich obsah. Okrem iného určujú ich relevantnosť (súvislosť s vyhľadávaným obsahom) a ich poradie vo vyhľadávači. Všetky tieto "on page" faktory pomáhajú k vylepšeniu vašej pozície pri vyhľadávaní vo vyhľadávačoch. Optimalizáciou vašej internetovej stránky a jej novým prehodnotením vo vyhľadávačoch sa zlepšujú jej pozície. Priamy dôsledok takejto zmeny je zvýšená návštevnosť webu alebo internetového obchodu.

Aký je prínos optimalizácie pre vyhľadávače?

Prínos optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) je takmer neobmezený. Ak je SEO urobené správne, možu sa veľmi zlepšiť vaše šance na umiestnenie na prvej strane, alebo blízko prvej strany vo vyhľadávačoch. Pri hľadaní výsledkov na dôležité kľúčové slová, alebo frázy ktoré sú tématicky zhodné s kľúčovými slovami a kľúčovými frázami použitými na vašom webe a vo vašom internetovom obchode, sa bude vaše webové sídlo, alebo internetový obchod objavovať stále viac na lepších pozíciách. Zároveň sa zvyšuje návštevnosť. V niektorých prípadoch sa návštevnosť môže zvýšiť až o viac ako 600%.

Príklad SEO:

Optimalizácia na plastové okná

Vaše internetové stránky sa zameriavajú na predaj plastových okien a rôzne tipy pri ich výbere. Ak najdôležitejšia kľúčová fráza, používaná vo vyhľadávoch je "plastové okná". Tak si zoptimalizujte vaše internetové stránky na túto kľúčovú frázu. A vo vyhľadávači to bude vyzerať takto: vyhľadaj plastové okná. Priamy dôsledok takejto činnosti je, že web sa po nejakej dobe začne lepšie umiesťňovať vo vyhľadávačoch, a mohol by sa dostať pri kvalitnej optimalizácii aj na prvé miesta prvej stránky pri vyhľadávaní frázy "plastové okná" Tento výsledok vám potom privádza permanentne, dlhú dobu vašich cieľových návštevníkov priamo na vašu webovú stránku - zadarmo!

 
Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra