Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Palivové batérie od Toshiby vydržia až 60 h
Toshiba predstavila dva prototypy metanolových palivových batérií určených pre mobilné telefóny a hudobné prehrávače. Batérie by sa mali vyznačovať extrémnou výdržou až 60 hodin.

Tokyo—Toshiba Corporation, the world leader in fuel-cell technology for handheld electronic devices, today announced that it has developed two prototype direct methanol fuel cell (DMFC) units and begun tests to validate their operation with mobile audio players. Each unit integrates the DMFC that Toshiba announced in June 2004, the world's smallest, bringing its practical use a major step closer.
Info: http://www.toshiba.co.jp/about/press/2005_09/pr1601.htm
 
< Predošlý


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra