Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Peugeot 407 Coupé

Následne na tradíciu predchádzajúcich úspešných kupé značky Peugeot, ako boli napríklad modely 404, 504 a 406, ktoré sa stali slávnymi symbolmi svojej doby, dnes na scénu vstupuje Peugeot 407 Coupé. Toto nové kupé so svojim exkluzívnym štýlom poskytuje dostatok miesta pre štyroch pasažierov a batožinu. Jeho modulárny interiér s univerzálnymi a dynamickými charakteristikami má všetky atribúty pravého automobilu súčasnosti. Technológia zvolená pre motory ako aj pre zavesenie kolies zaručuje nielen vysoko efektívne ovládanie, ale aj najvyššiu úroveň aktívnej bezpečnosti, pohodlie, komfort a radosť z jazdy za každých podmienok.

Takto popísal túto novinku Peugeot 407, toto prekrásne auto jeho importér na Slovensko. Myslím že tento popis je veľmi priliehavý.

peugeot 407

Peugeot 407 radosť z jazdy

Peugeot 407 Coupé plní prísľub radosti z jazdy, ktorý je vyjadrený karosériou. Tá vo vnútri vytvára honosnú atmosféru so štyrmi samostatnými sedadlami. Ozvenu motoristickej tradície je možné nájsť na prístrojovom paneli, hliníkových detailoch a ručne šitých kožených poťahoch. Špeciálna povrchová úprava palubnej dosky, navrhnutá pre sedan i kupé, je v modeli kupé zdôraznená, a to najmä na verziách s koženým interiérom. Široká paleta vzorov interiéru, ktoré sú k dispozícii, radí toto kupé do exkluzívneho sveta automobilov vyššej triedy.

Tento básnický popis pocitov, ktoré vyvoláva pohľad na karosériu a interiér tohoto auta chytá za srdce každého fandu tejto značky.

peugeot 407 peugeot 407
pežot 407  pežot 407
pežot 407

Peugeot 407 a jeho štýl

Vďaka svojej jemne tvarovanej architektúre vyžaruje nová karoséria rovnováhu, eleganciu aj dynamiku. Mačací výzor sa začína ostro nakloneným čelným sklom, z ktorého vychádzajú línie nízko položenej strechy, ktorá sa vinie dozadu smerom k zadným dverám s integrovaným dynamickým spojlerom. Spodný panel s napnutými líniami v zadnej časti automobilu vytvára nezameniteľný výzor, ktorý vyvoláva dojem, že Peugeot 407 coupé je pripravené vyraziť vpred a to aj vtedy, keď stojí. Emócia, vytvorená štýlom automobilu, je posilnená aerodynamickým dizajnom prednej časti, ktorý formuje kontúry priestoru pre pasažierov. Ten je diskrétny zvonku, ale mimoriadne veľkorysý vo vnútri. Coupé 407 zvýrazňuje štylistické znaky modelového radu Peugeot 407 a vytvára harmonickú rovnováhu medzi dynamikou a eleganciou.

pežot 407  pežot 407

Tu už naozaj niet čo dodať. Snáď sa len pozrieť na originál galériu na francúzkom webe Peugeot 407

 
< Predošlý   Ďalší >


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra