Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Čo zadáva zákazník do vyhľadávača?

Meno vašej firmy? Áno, aj to sa stáva, ak ho už pozná a dôveruje vašim produktom, zákazník pravdepodobne zadá meno vašej firmy. Všetci ostatní zadávajú názov produktu alebo služby, a to v takej forme, v akej im je najznámejší. Vyhľadávač im poskytne zoznam stránok, ktoré na zadané slovo alebo slovné spojenie reagujú. Sú zoradené podľa kritérií, ktoré dávajú webu určitú váhu či dôležitosť. Weby, ktoré kritériám vyhovujú najlepšie, sú v zozname vyhľadaných web stránok na prvej stránke v GOOGLE.

Ste na prvej stránke vo výsledkoch vyhľadávania? Blahoželáme. Práve v tejto chvíli totiž potenciálny zákazník číta odkazy na stránky a vyberá si ten, ktorý najviac vyhovuje jeho potrebám. Máte šancu, že si vyberie vašu ponuku a s najväčšou pravdepodobnosťou viete, čo zadávajú zákazníci do vyhľadávačov.

Nie ste na prvej, druhej alebo tretej stránke? Optimalizujte!

Obráťte sa na profesionálnu agentúru alebo SEO konzultanta.
 


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra