Internetová reklamná agentúra
Internetová reklama, ktorá prináša zákazníkov

Čo by mal dobrý webdesign obsahovať
Čo by mal dobrý webdesign obsahovať
Čo má webdesign obsahovať?

Čo by mal dobrý webdesign obsahovať:

  • jednotnú firemnú grafiku
  • jasnú vizuálnu hierarchiu
  • dobre vyladenú navigáciu

Aj dobrý webdesign môže predávať.

jednotná firemná grafika

Je váš web zladený s vašou firemnou grafikou? Spoznajú ľudia na prvý pohľad že sa jedná o firmu ku ktorej už majú vytvorený vzťah a dôveru?
Firemná identita vás pomocou grafických prvkov odlišuje od iných, berie do úvahy zladenie s jednotnou propagáciou firmy, vzbudzuje dôveru a predáva produkty.

Rýchly a ľahký prístup k informáciám.

jasná vizuálna hierarchia

Stránka má byť rýchlo a ľahko pochopiteľná, preto musia všetky vizuálne podnety vyjadrovať súvislosť medzi objektmi, čo patrí k sebe a čo k niečo inému. Používajú sa k tomu prvky ako je nadradzovanie, zoskupovanie a vnorovanie. Ide o to aby bolo to čo je dôležité nápadnejšie ako to čo je menej dôležité.
Bez jasnej vizuálnej hierarchie, jasne určených priorít to vyzerá ako by bolo všetko rovnako dôležité, vtedy stránku čítame oveľa pomalšie a ťažko sa nám hľadajú slová a frázy ktoré sú pre nás kľúčové.

Orientujte sa podľa oporných bodov.

dobre vyladená navigácia

má dve úlohy nájsť to čo hľadáme a povedať kde sa nachádzame.
Grafika poskytuje zraku oporné body podľa ktorých sa človek môže zorientovať, ľahlo zistí kde sa nachádza a ako sa môže vrátiť späť alebo sa dostať ďalej smerom k informácii ktorú potrebuje. Navigácia má mať jednotný vzhľad na každej stránke webu a má byť na rovnakom mieste na všetkých podstránkach, inak nemôže byť oporným bodom.

 


Správny webdizajn (webdesign) privedie návštevníkov na váš web a predá vaše produkty. Tvoríme optimalizované stránky pre vyhľadávače. Web stránka ITC-NR Nitra obsahuje produkty: webdizajn (webdesign) zameraný na predaj, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), tvorba web stránky kde SEO konzultant zameriava webdizajn (webdesign) a marketingové texty web prezentácie a internetovej stránky na podporu predaja. Reklama a marketing na internete.

© 2019 Internetová Reklamná Agentúra